407 відгуків

Компания временно не принимает заказы и сообщения.

+380 (50) 935-01-75
+380 (68) 901-60-03
+380 (95) 522-89-68
ул. Генерала Михайлова, 1, 92900, Кременная, Україна
Компания «ОВИ». Удобрения, товары для выращивания комнатных растений и садовых культур

Весняна підготовка грунту

Весняна підготовка грунту
Багатий урожай – мета наших старань і зусиль, які ми прикладаємо, працюючи на своїх ділянках протягом року. Щоб наблизитися до мети, необхідно підготувати грунт навесні. Обробляючи навесні землю, ми створюємо найкращі умови для розвитку коренів рослин, що в свою чергу покращує поглощаемость ними поживних елементів, необхідних для розвитку і зростання, а також знищуємо бур'янисті рослини і деяких шкідників.
Навесні, у міру просихання, грунт необхідно перекопати, обертаючи пласт, на глибину до 25 см, вибираючи при цьому коріння багаторічних бур'янів, шкідників та їх личинок.
Для підвищення врожайності культур, перед перекопуванням і формуванням гряд необхідно внести добрива. Мінеральні добрива: углеаммонийную сіль, амофос, суперфосфат, аміачну селітру, калійні добрива (не містять хлор) - розкидають по всій поверхні грядки з розрахунку 30 г на 1 м. кв., а нітроамофоску, «мозаїку» та інші комплексні добрива -100 р. на 1 м. кв. Органічні добрива (курячий послід, перепелячий послід) у сухому вигляді вносять до 150 р. на 1 м. кв., і вони продовжують діяти на важких грунтах – до чотирьох років, а на піщаних - до двох років. Вносячи добрива, важливо пам'ятати, що рослини мають різну потребу в основних поживних елементах - азоті, фосфорі, калії, тому для кожної культури потрібно підбирати індивідуально, адже рослинам шкідливий як недолік елементів, так і їх надлишок.
При необхідності вапнування ґрунту з мінеральними добривами на грядки вносять вапно (гашену, не гашену), крейда, деревну золу або доломітове борошно з розрахунку 300-500 р. на 1 м. кв.
Перекопування слід проводити відразу після внесення добрив, щоб уникнути втрати ними азоту.
Перекопавши, ґрунт розрівнюють граблями, що дозволяє їй швидше прогріватися, формуючи при цьому валики по краях для затримання води.
Коли поверхня грунту прогрівається і має оптимальну вологість, а розпізнати такий період можна на дотик – грунт просто скочується, не розвалюється, і не залишається на руках – можна починати посів спілих культур. В оптимальному для посадки рослин стані грунт може перебувати близько двох тижнів, і важливо встигнути висадити рослини саме в цей час, так як вона може перейти в твердий стан і насіння погано проростає, а розсада може не приживатися.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner