"ДОБРИВО" ДЛЯ ПОСАДКИ КАРТОПЛІ.

Картопля - мабуть основний овоч в нашому раціоні, кількість страв з якого можна приготувати безліч: від супів до гарнірів і навіть пиріжків у вигляді зраз. У цій статті ми розглянемо, як і коли краще проводити посадку, правильність залицяння і звичайно, чим краще робити підживлення, щоб наші старання не пройшли повз нас.
Перед посадкой картофель следует прорастить, для этого нужно выбрать здоровые клубни, обмыть их в растворе марганцовке и сложить в ящики максимум в 2 слоя. Держать ящики следует в светлом помещении с температурой воздуха в 20-22градуса, без прямых солнечных лучей. Картофель может прорастать и в темных помещениях только ростки будут длинные и слабые, в идеале они должны быть зеленого цвета, здоровые и длинной в 1-2см. Время прорастания занимает 18-30дней. В такой период важно увлажнять наш посадочный материал, следует делать это через день обычной водой с добавлением золы подсолнуха или с деревною золою. Останнім зволоження потрібно замінити на травлення від інфекційних хвороб, для цього в 10 л води додаємо 20г борної кислоти. У приготовлений розчин бульби опускаємо на кілька секунд і просушуємо.
Як тільки земля прогрілася до 8-10 градусів це сигнал, що пора наш картоплю висаджувати в грунт. Є безліч схем, як робити ряди і якими повинні бути проміжки між ними, на наш погляд ідеальна схема 35-40см між лунками і 85-90см між рядами. Такий метод дасть можливість повноцінно картоплі рости і розвиватися і приносити нам добрий урожай. Глибина лунки безпосередньо залежать від розміру садивного матеріалу, чим більше бульба, тим глибше робимо лунку, в середньому 8-17см. Висаджуємо картоплю акуратно вгору паростками, зверху дбайливо засипаємо рихлим грунтом з додаванням комплексних добрив. Ідеально підійде комплексне добриво «Добриво» для картоплі, до його складу входять: азот, калій, магній, сірка, бор, які сприяють якісному та здорового врожаю.
На 25-30 день, после посадки, картофель должен показать свои первые листочки. Когда ботва достигла до 7-15см самое время окучивать картофель, земляные гребни тяпкой делаем до середины растения, второе окучивание повторяем через 1-2 недели, за это время куст должен вытянуться еще на 10-15см. По теории этого должно быть достаточно, но как показывает практика, таких процедур может быть 3-4. До периода цветения важно еще раз удобрить наш картофель, в этом случае подходящей будет органика, куриный помет розвести в теплій воді, дати настоятися, після чого щедро полити. Після цвітіння немає потреби в добривах. Якщо Ви зробите все правильно, багатий урожай вам гарантований.
- Весняна підготовка грунтуБагатий урожай – мета наших старань і зусиль, які ми прикладаємо, працюючи на своїх ділянках протягом року. Щоб наблизитися до мети, необхідно підготувати грунт навесні. Обробляючи навесні землю, ми створюємо найкращі умови для розвитку кореніПовна версія статті