407 відгуків

Компания временно не принимает заказы и сообщения.

+380 (50) 935-01-75
+380 (68) 901-60-03
+380 (95) 522-89-68
ул. Генерала Михайлова, 1, 92900, Кременная, Україна
Компания «ОВИ». Удобрения, товары для выращивания комнатных растений и садовых культур

Добрива

Добрива — речовини для живлення рослин та підвищення родючості грунт. Їх ефект обумовлений тим, що вони надають рослинам один або кілька дефіцитних хімічних компонентів, необхідних для їх нормального росту і розвитку.

добрения можна класифікувати за такими ознаками:

  • за походженням (мінеральні та органічні);
  • за агрегатним станом (рідкі, напіврідкі, тверді);
  • за способом дії (прямого і непрямого);
  • по способу їх внесення у ґрунт-основне, припосівне, підкормових, внутрігрунтове, поверхневе;
  • за способом годування рослин: кореневі підгодівлі, позакореневе підживлення (по листу).

Минеральные удобрени

Сельскохозяйственными предприятиями минеральных удобрений было внесено в пересчете на 100 % питательных веществ в 1990 году 9,9 млн т, а в 2010 году — 1,9 млн т; таким образом, объём применения минеральных удобрений за 20 лет сократились в 5 раз.

Минеральные удобрения вносятся для пополнения запаса питательных веществ в почве, таких как фосфор (P), калий (К), азот (N). Если эти удобрения вносятся отдельно, их называют простыми (аммиачная селитра (N), суперфосфат (P), хлористый калий (K)).

При внесенні можуть використовуватися суміші добрив, але це значно ускладнює підготовку до внесення і погіршує якість їх розподілу по полю. Тому широке розповсюдження отримали складні добрива (нітрофоска (фосфор, азот і калій) і амофос (фосфор і азот).

Органічні добрива

Найбільш поширені види органічних добрив   біогумус перегній торф гній гуано пташиний послід компост сапропель комплексні органічні добрива. Згідно з даними Росстату сільськогосподарськими підприємствами внесено органічних добрив: 1990 р   389,5 млн т, 2010 р   53,0 млн т (зниження більше 7 разів). Слід зазначити, що такі органічні добрива, як компости і навози, можуть вироблятися і використовуватися локально, не зачіпаючи виробничі процеси інших суб'єктів ринкових суб'єктів, що робить статистичний облік їх реального застосування досить неточним.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner