407 відгуків

Компания временно не принимает заказы и сообщения.

+380 (50) 935-01-75
+380 (68) 901-60-03
+380 (95) 522-89-68
ул. Генерала Михайлова, 1, 92900, Кременная, Україна
Компания «ОВИ». Удобрения, товары для выращивания комнатных растений и садовых культур

Аміачна селітра

Аміачна селітра

Якщо у вас виникає питання, що таке аміачна селітра, то це речовина, яка в 80% випадків використовується в якості мінерального добрива, тому і заслужило велику популярність у такій галузі, як сільське господарство.
 
Більше третини добрива становить азот, який є необхідним елементом для того, щоб будь-яка рослина могла нормально розвиватися. Аміачна селітра може використовуватися, як в фермерських господарствах, так і на індивідуальних дачних ділянках. Часто для того, щоб добриво дало хороший ефект, до нього можуть додатково додавати і такі речовини, як крейду або вапняк.
 
В даному випадку, селітра набагато краще і довше зберігатися, а також збільшується рівень вбирання вологи. Аміачна селітра має вигляд білих невеликих гранул, які при великій кількості нагадують порошок білого кольору.
 
Селітра є універсальним добривом, за такими параметрами:
Речовина може використовуватися в якості підгодівлі у весняний період практично для будь-яких видів рослин, починаючи від овочевих культур і закінчуючи садовими насадженнями
Використовується як мінеральне добриво для квітів
Речовина, яка використовується для підгодівлі і удобрення рослин у їх активний період росту і розвитку
Може використовуватися в ґрунті будь-якого типу
Аміачна селітра після потрапляння всередину грунту, починає розкладатися, виділяючи азот у великій кількості. Виходить легкий ефект підкислення, а рослини лише скажуть «спасибі» за удобрення ґрунту азотом.


 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner