Пил коричневого кольору .
Даний препарат є ні чим іншим, як відходами виробництва підприємств тютюнової галузі. Тютюнова пил є в асортименті будь-якого магазину, що спеціалізується на продажу товарів для саду та городу. Виробники розфасовують або по 260 грам (в поліетиленовій упаковці), або за 1 кілограм (у паперовій упаковці). Таким чином, ви зможете підібрати для себе оптимальну кількість препарату, що необхідна для обробки рослин на вашій ділянці.Більш детально мова піде про тютюнової пилу, так як вона не тільки хороший інсектицид, але і чудова для підживлення культур.
Тютюнову пил застосовують як добрива без будь-якої попередньої підготовки для всіх сільськогосподарських, городніх і тепличних культур.
- Використовують у поєднанні з мінеральними добривами при перепашке ґрунту в кількості від 20-40 т на 1 га
- Під всі посіви с/г культури ярих і озимих — 2-4 т на 1 га
- При посадці плодово-ягідних та декоративних культур — 3-5 кг на одну посадкову яму
- Підготовка газонів — вносять 1-3 кг тютюнової пилу на підготовлений грунт, заскрести і полити, після провести загальний посів
- Приготування рослин сумішей для декоративно-квіткових рослин у пропорції 1:1:1 з чистим піском і грунтом
Коли удобрювати?
Професіонали радять виконувати підживлення культур тютюновим засобом двічі за рік, перед осіннім і весняним взрыхлением землі. Як саме це робити? Перед розсаджуванням ягідних чагарників або фруктових дерев слід висипати 500 г тютюну на самий низ посадкової ями. До початку кожного перекопування ґрунту треба розсіяти 2-4 г пилу на будь кв. м території. При розведенні квітів у вазонах потрібно ґрунт для заповнення ємностей змішати з тютюновим пилом і піском, вибравши всі складові в рівних частках. Перед початком заснування газонів на садовій ділянці боротьба з шкідниками проводиться наступним чином: до засівання місцевості газонної травою підгодівлю слід розсіяти по землі, де буде формуватися газон, а потім перемішати зовнішній шар грунту і провести рясний полив.
Довідка: у полях там де застосовують севооборотный посів використовувати тютюнову пил раз в 3 роки
Тютюнова пил метод обпилювання
Змішати рівними частинами в пропорції 1:1 тютюнову пил з гашеним вапном, вапно можна замінити золою соняшника.
- Блішки — обробляють 2-3 рази через кожні 30-45 днів
- Проти інших шкідників 2-3 рази — через кожну тиждень
- Слимаки — 20-30 г на кожен 1 м2
- Цибульна муха — 10 г суміші на 1 м2 1 раз на початку червня, другий — липень — серпень
Тютюнова пил обкурювання димом
Обкурювання димом. Процес обкурювання проводять в закритих парниках. Використовують пил з розрахунку 500 г на 1 м2 спалюють на деку або сковорідці. Такий метод ефективний проти попелиці, білокрилки, трипса.
Обкурювання плодово-ягідних дерев. Цей метод застосовують проти попелиці і мідяниці в період окрилення після цвітіння. Обробку проводять увечері в безвітряну погоду. Кладуть у відро сміття або ж тріски, підпалюють і коли добре розгориться насипають у вогонь тютюнову пил. Витрата невеликий — 0,5-1 кг, в залежності від розміру саду і кількості дерев. Час продовження обкурювання не менше 30 хв. Для бджіл тютюновий дим шкідливий.
Тютюновий настій
Для приготування настою використовують 400-500 г тютюнової пилу і засипають в тару. Заливають водою в об'ємі 10 л і дають розчину настоятися протягом двох діб. Отриманий настій необхідно процідити через марлю або матерію для того щоб в процесі обприскування не забивався распрыскиватель. Також використовують як додатковий компонент господарське мило у кількості 50 р. Мило виконує функцію прилипача. Настоєм обприскують:
- Попелиця
- Мідяниця
- Трипси
- Гусениця
- Перші личинки пильщика
Під час роботи надягайте респіратор, рукавички та дотримуйтеся правил гігієни!
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Вид добрива | Мінеральне |
Препаративна форма | Порошок |
Користувацькі характеристики | |
Виробник | ОВІ |
- Ціна: 52,50 ₴
- Спосіб упаковки: У груповій упаковці 10 пакетів по 0,5 кг