407 відгуків

Компания временно не принимает заказы и сообщения.

+380 (50) 935-01-75
+380 (68) 901-60-03
+380 (95) 522-89-68
ул. Генерала Михайлова, 1, 92900, Кременная, Україна
Компания «ОВИ». Удобрения, товары для выращивания комнатных растений и садовых культур

Прозорі горщики для орхідей!

Прозорі горщики для орхідей!

На відміну від звичайних кімнатних рослин, у яких у фотосинтезі беруть участь лише зелені надземні частини, у орхідей в процесі переробки речовин задіяні також і коріння. Саме тому орхідеї надходять у продаж у прозорих пластикових горщиках, які забезпечують надходження світла і повітря до повітряних коренів рослини.
При купівлі орхідей прозорий горщик дозволяє вивчити стан коренів, розглянути субстрат, поспостерігати не з'являться шкідники, виявити на коренях ознаки захворювань.
В процесі догляду за орхідеями через прозорі стінки горщика можна фотографувати субстрат (грунт) і кореневу систему, робити їх малюнки, проводити вимірювання довжини і товщини коренів, спостерігати за ростом і відмиранням коренів, розкладанням, засоленням та іншими змінами субстрату.
Під час поливу і добрива орхідей видно як розподіляється рідина по корінню і субстрату, наскільки просякли вологою різні ділянки кореневої системи і субстрату, як змінюється колір веламена коренів. А під час висихання можна стежити за зворотнім зміною кольору коренів, як просихають різні ділянки кореневої системи і субстрату. Ці спостереження дозволяють правильно визначити час поливу, розподіляти порції води і розчину добрив по ділянках кореневої системи і субстрату, перевірити рекомендації книг, статей і фахівців.
Постійні спостереження за подіями в прозорому горщику дають можливість вчасно виявити появу хвороб і шкідників, наприклад, равликів, мокриць. При використанні рекомендованих фахівцями засобів боротьби з хворобами і шкідниками спостерігати за результатами їхнього впливу.
Спостерігаючи за заповненням прозорого горщика корінням і змінами стану субстрату можна вчасно виконати пересадку, перевірити рекомендації книг, статей і фахівців з пересадки даного виду або сорту орхідей.
Проблемні орхідеї, наприклад, у результаті затримок розвитку, хвороб, ураження шкідниками, при вирощуванні в прозорих горщиках можна обстежувати частіше і ретельніше, ніж всі інші рослини того ж виду або сорту, поливати, удобрювати і пересаджувати за індивідуальною програмою.
Партії орхідей, наприклад, сіянці, одновозрастные деленко, можна при вирощуванні контролювати за кількома рослинам, посадженим в прозорі горщики і рівномірно розміщених серед рослин партії.
Початківці орхидеисты можуть швидше освоїти культуру орхідей при використанні прозорих горщиків, самостійно осмислювати правильність рекомендацій книг, статей і фахівців з орхідеям.
Досвідчені орхидеисты при використанні прозорих горщиків отримують можливість точніше управляти процесами розвитку орхідей, удосконалювати освоєні і вивчати нові види культури орхідей.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner