407 відгуків

Компания временно не принимает заказы и сообщения.

+380 (50) 935-01-75
+380 (68) 901-60-03
+380 (95) 522-89-68
ул. Генерала Михайлова, 1, 92900, Кременная, Україна
Компания «ОВИ». Удобрения, товары для выращивания комнатных растений и садовых культур

Яку землю використовувати для розсади та кімнатних квітів?!

Яку землю використовувати для розсади та кімнатних квітів?!

Коренева система кольорів – одна з найніжніших в царстві рослин. Для правильного та активного росту розсади і, згодом, кольорів, земля, в якій вони ростуть, повинна «дихати», бути достатньо пухким і живильної. Це дозволить коріння квітів брати максимум поживних елементів, не загнивати і комфортно себе почувати. Правильно вибравши і купивши торфосуміш для посадки ваших рослин, ви забезпечите їм буйний ріст, що радує око.
Торф по суті – це перегній органічного матеріалу рослин, листя, моху, комах та іншої лісової дрібниці. Найкращий торф утворюється на болотах і поруч з ними, коли за рахунок неповної переробки органіки, торф виходить дуже поживним. Для надання конкретної цінності різних грунтів на основі торфу, його розбавляють іншими природними компонентами, отримуючи торфосуміш. Торфосуміші грунти – це суміші торфу з піском, глиною чи суглинком. За типом сумішей, вони розрізняються на глибокі (донні) і поверхневі (в останніх більше поживних елементів). Там де не потрібно посиленою підживлення кореневої системи, можна використовувати донні або універсальні суміші.
У торфосуміші можуть додавати сапропель (суглинистий грунт, формована на дні річок, озер і боліт, надзвичайно багата на мікроелементи і мінерали, здатна збільшити врожаї багаторазово). Або пісок, роблячи грунт менш рихлим. Добавка звичайної землі до торфу допомагає оновити грунт на земельній ділянці, якщо вона вже втратила свої початкові властивості.
Найкращі торфосуміші для розсади – ті, що багаті азотом і фосфором. Саме вони необхідні для повноцінного живлення кореневої системи квітів, що вирощуються на городах, присадибних ділянках і просто в горщиках на підвіконнях. Фосфор і азот є життєво важливими для розвитку рослин, причому не тільки таких декоративних, як ваша бегонія. Купивши торфосуміш в Україні в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевненими, що цей готовий матеріал буде досить рихлим, таким, який потребує ваш квітка буде володіти оптимальними властивостями водопоглинання і швидкості віддачі поживних елементів кореневою структурі. Замовити торфосуміші дешево ви можете тут.
Крім сумішей для квітів, ми пропонуємо також універсальні суміші, а також грунт для кактусів, драценових, фікусових, пальмових і багатьох інших.

Доставка торфосмесей здійснюється у всі регіони України.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner